1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Praga-Południe
Dodane 15 czerwca 2021

Konsultant ds. terminali płatniczych - atrakcyjna stawka

  • 3 360 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Konsultant ds. terminali płatniczych

Obowiązki:

• kontakt telefoniczny z małymi przedsiębiorcami aby skorzystali z terminala płatniczego na rok za darmo, w ramach kampanii ”Polska Bezgotówkowa”.

Oferujemy:

• gwarantowaną podstawę 20 zł/h brutto + wysokie prowizje

• wstępne szkolenie

• umowę o pracę po okresie próbnym

• pracę w godzinach 9:00-17:00 lub 10:00- 18:00 ( wolne weekendy ).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015
ID: 681201474Report this ad