2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gdynia
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Kamienna Góra
Dodane 13 kwietnia 2024

Praca Zdalna - Telefoniczna Sprzedaż Bank Millennium

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesie zakupu

  • Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana)

  • Stałe łącze internetowe (bez limitu lub limit powyżej 200 GB/miesiąc)

  • Zdolność słuchania i nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność mówienia językiem korzyści

  • Chęć pracy w trybie zmianowym: 9.00-17.00/ 10.00-18.00/ 11.00-19.00

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę zdalną

  • Wysokie premie miesięczne

  • Profesjonalne, w pełni płatne szkolenie wstępne – otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości

  • Indywidualne wsparcie mentora w okresie wdrożenia do pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, w pełni opłaconą przez pracodawcę

  • Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz – karta multisport, bony zakupowe i tysiące innych (kafeteria MyBenefit)

  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • Nowoczesne narzędzia do pracy z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria

  • Zatrudnienie w centrali w Warszawie/Wrocławiu

  • Konkursy pracownicze z atrakcyjnymi nagrodami

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Banku Millennium - prześlij do nas swoje CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 732252410