Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podlaskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Białystok
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Centrum
Dodane 17 lipca 2024

Konsultant ds. Telefonicznego umawiania spotkań

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zatrudnimy otwartą i komunikatywną osobę na stanowisko konsultanta telefonicznego w biurze nieruchomości.

Co oferujemy:

  • Podstawowe narzędzia pracy (telefon, komputer, tablet)

  • Elastyczny wymiar czasu pracy

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym

  • Umowa o pracę po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja zależna od wyników

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i szkoleniowe

  • Możliwość różnych rozwiązań zatrudnienia (umowa o prace/b2b/umowa zlecenie)

Zakres obowiązków:

  • Głównym zakresem obowiązków będzie telefoniczne umawianie naszych doradców na spotkania z klientami

  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów poprzez wewnętrzną bazę oraz przez internet

  • Prowadzenie statystyk bieżących działań

Nasze wymagania:

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • odwaga i łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych

  • zaangażowanie

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • mile widziane doświadczenie

Gryf Nieruchomości jest to firma od kilku lat zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zarówno jak do naszych klientów jak i naszych pracowników podchodzimy uczciwie i profesjonalnie. Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 928916760

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?