1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Olsztyn
Dodane 13 września 2021

Konsultant ds. sprzedaży w dziale zmian ofert 09/2021

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Chcesz pracować dla najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej w Polsce? Ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Olsztyn

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 18,30 PLN brutto/h + system premiowy

Twoje przyszłe zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta w celu propozycji zmiany oferty;
  • Wsparcie obecnego klienta firmy w doborze najlepszej oferty - telefoniczna sprzedaż usług.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne premie - docenimy Twoja pracę, oprócz stałej podstawy otrzymasz także premie z tytułu sprzedanych usług - bez górnego limitu!
  • Gwarantowaną podstawę - niezależnie od osiąganych wyników zawsze otrzymasz wynagrodzenie godzinowe za wykonaną pracę (18,30zł brutto/h).
  • Pracę na rzecz znanej marki ze sprawdzoną i atrakcyjną ofertą.
  • Bazę stałych klientów - pracujemy jedynie z naszymi obecnymi klientami, nie pozyskujemy nowych!
  • Elastyczny grafik (praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 i 15;00-21:00 + 2 soboty w godz. 9:00-15:00).
  • Liczne szkolenia i realną możliwość awansu.
  • Program poleceń pracowniczych - pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 700 zł do 3000 zł brutto! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy.

Jakich osób szukamy:

  • Lubiących stawiać i osiągać założone sobie cele;
  • Chcących się rozwijać i szukających nowych rozwiązań;
  • Charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą, potrafiących zrozumieć potrzeby klienta;
  • Doskonale radzących sobie w pracy przy komputerze.

Poznaj nas bliżej!

Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 685854611