1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Łódzkie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Radomsko
Dodane 10 maja 2021

Konsultant Biura Obsługi Klienta_Radomsko

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Radomsko, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Wymagania:

• pożądane minimum sześciomiesięczne doświadczenie na

stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią

obsługą klienta i sprzedażą,

• praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta,

• obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

• umiejętności pracy w zespole,

• wykształcenie średnie,

• wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.

Zadania:

• realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania

stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów,

• posprzedażowa obsługa klienta,

• rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach

informatycznych Spółki;

• ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w

zakresie abonentów i sieci w Regionie.

Oferujemy:

• pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,

• ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,

• przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Vectra SA

Na OLX od lipiec 2012
ID: 672603963Zgłoś