Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zduńska Wola
Dodane 06 lutego 2023

Konstruktor / Projektant Maszyn – VORSTER

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zduńska Wola, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma VORSTER poszukuje kandydatów na stanowisko Konstruktor / Projektant Maszyn.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych maszyn i udoskonalanie istniejących projektów, zgodnie ze specyfikacją Klienta i dyrektywą maszynową EU - wykonywanie modeli w środowisku CAD,
  • tworzenie dokumentacji technicznej, wykonawczej oraz powykonawczej,
  • dbanie o wysoką jakość dokumentacji i jej zgodność ze standardami (listy materiałowe, zestawienia części handlowych i niehandlowych)
  • prowadzenie konsultacji z dostawcami części handlowych i usług zewnętrznych,
  • współpraca z działem montażu i programowania – nadzór nad budową zaprojektowanej maszyny.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości programów Solidworks / Catia / AutoCAD lub pokrewnych programów CAD,
  • doświadczenia w projektowaniu w środowisku CAD,
  • umiejętności uczenia się i chęć rozwoju zawodowego,
  • dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formularzu kontaktowym.

Administratorem danych osobowych jest Marcin Werner prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Marcin Werner VORSTER (adres korespondencyjny: ul. Andrzeja Struga 9-11, 98-220 Zduńska Wola). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Pełna treść klauzuli dostępna u Administratora oraz na stronie www/vorster.pl/kariera

ID: 678774272
User avatar

VORSTER

Member Since sierpień 2018
Ostatnio online wczoraj o 18:41
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?