Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nekla
Dodane 22 stycznia 2022

Konstruktor Mechanik

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nekla, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

InfoTEC Engineering Polski Producent Maszyn

Prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Konstruktor - Mechanik

Miejsce pracy: Nekla, siedziba firmy Infotec Sp.z o.o.

Jednostka organizacyjna: InfoTEC ENGINEERING

Twój zakres obowiązków

·       Opracowywanie dokumentacji technicznej,

·       Aktualizacja dokumentacji prototypowej,

·       Wsparcie produkcji podczas montażu i uruchomienia,

·       Stały nadzór nad ilością błędów wewnętrznych oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

Twoje umiejętności i doświadczenie:

·       Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń - nie wymagane

·       Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy.

·       Znajomość programu SolidWorks

·       Czynne prawo jazdy kat. B,

·       Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

·       Dobra organizacja pracy.

W zamian gwarantujemy Tobie:

·       Pracę w stabilnej firmie,

·       Szkolenia wewnętrzne przygotowujące Cię do pracy na ww. stanowisku,

·       Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,

·       Dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii,

·       Narzędzia niezbędne do realizacji pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (cv i list motywacyjny) za pośrednictwem formularza. Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Infotec Sp. zo.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem

Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Infotec Sp. z o.o. z siedzibą w Zasutowie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych..

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 728604712

Janusz

Na OLX od czerwiec 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?