Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Kołobrzeg
Dodane Dzisiaj o 13:53

Konserwator Złota Rączka Techniczny - apartamenty

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Forma zarządzająca apartamentami Balticon sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedzialnej osoby ze zdolnościami technicznymi na stanowisko Konserwatora - Złotej Rączki / Pana Technicznego do pracy na terenie Kołobrzegu.

Wymagania:

-znajomość praktycznych zasad mechaniki, hydrauliki i elektryki

-samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę Dyspozycyjność Mobilność Sumienność i uczciwość

Mile widziane:

-uprawnienia SEP

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka

-samochód i aktualne prawo jazdy

Obowiązki:

-bieżące konserwacje w apartamentach, w tym w miarę umiejętności wyposażenia oraz sprzętów agd/rtv

-wykonywanie drobnych prac remontowych

-diagnozowanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii

Oferujemy:

-przyjazną atmosferę

-atrakcyjne zarobki

-umowę dopasowaną do Twoich potrzeb

-elastyczne godziny pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 929894181

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?