1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 marca 2021

Konserwator- pracownik techniczny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lublin, Lubelskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Dołącz do nas aplikując na stanowisko:

KONSERWATOR – PRACOWNIK TECHNICZNY

Miejsce pracy: Lublin

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu ogólnopolskim i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia wstępne
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Konserwacja urządzeń technicznych i hydraulicznych
  • Naprawy instalacji elektrycznej
  • Ocena stanu technicznego budynków i urządzeń
  • Bieżące naprawy sprzętu biurowego

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją obiektów
  • Umiejętność wykonywania drobnych prac remontowych, montażowych, naprawczych
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach automatyki magazynowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Dodaj załącznik".

ID: 634711884Zgłoś