2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Międzyrzec Podlaski
Wipasz S.A.
Dodane 19 kwietnia 2024

Konserwator Mechanik WIPASZ S.A.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Konserwator Mechanik

Zakład Drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się na terenie zakładu
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz dokonywanie bieżącej konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii urządzeń i instalacji
  • Instalacja i ustawienia urządzeń produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe, podnośniki – mile widziane
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej ( rysunek techniczny, itp.) – mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego (w tym technicznego) – mile widziane
  • Motywacji do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • Pakiet socjalny ( m.in. dofinansowanie do świąt, grupowe ubezpieczenie);
  • Szkolenia i rozwój;
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 690949684