1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Mazowieckie
  5. Magazynier - Moszna-Parcela
Dodane November 17, 2020

Kompletacja zamówień-prace magazynowe. Moszna Parcela

  • 20 - 24 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Moszna-Parcela, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

WWW.MKINTERIM.PL

Stanowisko: MAGAZYNIER- kompletacja zamówień ze skanerem

Miejsce pracy: Brwinów (MOSZNA-PARCELE)

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • kompletacja zamówień-praca ze skanerem;
  • pakowanie towaru;
  • segregację towaru;
  • prace magazynowe pomocnicze;

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy

OFERUJEMY

  • WYSOKIE WYNAGRODZENIE!- 19,50-24,50 zł/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę po okresie próbnym)
  • stabilne zatrudnienie
  • SYSTEM PRACY I lub II -zmianowy 8.00-17.00 lub 6.00-14.00 i 14.00-22.00- Pon.-Pt.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

Proszę o dodanie aplikacji w załączniku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID: 520990242Zgłoś

MK INTERIM

Ostatnio online dziś o 9:35 AM

xxx xxx xxx