Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Łódzkie
  6. Magazynier - Łódź
  7. Magazynier - Widzew
Dodane 25 listopada 2021

Kompletacja zamówień/praca przy choinkach. Łódź, ul.Rokicińska

  • 3 200 - 3 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Łódź, Łódzkie

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

Opis

Obecnie dla naszego klienta, jednej z największej sieci marketów budowlanych w Polsce poszukujemy chętne osoby do pracy na pełen etat. Lokalizacja - Łódź, ul. Rokicińska.

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie sklepu na wizytę klienta

-Obsługa Klienta przy sprzedaży choinek

- Dbanie o odpowiednią prezentację produktów

- Weryfikacja poprawności cen, przygotowywanie towaru na promocje

Wymagania:

- Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełny etat do końca grudnia

- Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Skrupulatność i rzetelność

Oferujemy:

- Stałą pracę na cały etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie 19,30 zł na godzinę (netto dla uczniów, brutto dla pozostałych)

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-Pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych

Proszę o przesłanie cv wraz z klauzulą RODO

ID: 713849939

katarzyna

Na OLX od luty 2017
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?