Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 23 września 2022

Klub nocny "Stars" na Szewskiej w Krakowie zatrudni Barmanki

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Klub nocny "Stars" ul. Szewska 7/piwnica w Krakowie zatrudni Barmanki.

Praca od zaraz.

Praca w godzinach nocnych od 19.30 po 9-10h, również w weekendy. Elastyczny grafik. Wypłaty raz w tygodniu. Umowa Zlecenie.

WYMAGAMY:

  • wiek 18+,
  • dyspozycyjność minimum 4-5 nocy w tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie u konkurencji,
  • podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie,
  • chęci do pracy nocnej,
  • mile widziana znajomość systemu sprzedażowego POS.

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemu sprzedażowego POS,
  • przygotowywanie oraz podawanie podstawowych drinków.

Zainteresowane dziewczyny zapraszam do kontaktu.

Napisz krótkie info o sobie smsem 5-7-6-2-0-2-0-4-2 (z informacją o jakie stanowisko chodzi) lub podeślij CV przez olx. Telefon rzadko odbieram, ale odpiszę na pewno.

Możesz też podejść bezpośrednio do klubu codziennie po 20.

Pozdrawiam, Sylwester.

ID: 684385243

Sylwester

Member Since marzec 2019
Ostatnio online wczoraj o 17:24

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?