Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Karpacz
Dodane 23 lipca 2024

Kierownik zmiany w Restauracji - Sowiduch

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karpacz

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Poszukujemy do naszego Teamu Kierownika zmiany.

Twój zakres obowiązków

  • Na początku pracy w Browarze i Restauracji Sowiduch przejdziesz przez wszystkie stanowiska i poznasz pracę na każdym z nich

  • Jako Kierownik będziesz podejmować codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywać ewentualne problemy i dbać o to, by wszystko szło sprawnie, a goście byli zadowoleni.

  • Będziesz zarządzać pracą zespołu, dbać o rozwój pracowników i dobrą atmosferę.

  • Zorientowanie na gościa i umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery

  • Planowanie dostaw zamówień

  • Będziesz też obsługiwać gości – ramię w ramię z całym zespołem

Nasze wymagania

  • chęć do pracy

  • sumienność i zaangażowanie

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • chęć rozwoju zawodowego

  • dyspozycyjność

  • pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji

Dołącz do naszego Zespołu! Wyślij swoje CV - czekamy na Ciebie!

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Browar Karpacz Sp.K. 58-540 Karpacz ul. Konstytucji 3 Maja 45A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Karpacz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karpacz
ID: 924334115

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?