Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mińsk Mazowiecki
Dodane 02 lutego 2023

Kierownik Zmiany - Delikatesy Kulfon s.c.

  • 5 200 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

  • Kadra kierownicza

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

Delikatesy Kulfon to sieć sklepów spożywczych działająca od 15 lat na Mazowszu.

Wypracowaliśmy wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. Zaopatrując swoich Klientów w produkty spożywcze, oferujemy towary najwyższej jakości.

Myśląc o naszych Klientach dbamy o ich potrzeby i zapewniamy wygodę codziennych zakupów.

Delikatesy Kulfon do swojego sklepu w Halinowie ul. Kochanowskiego 16 poszukuje pracownika na stanowisko : Kierownik Zmiany

Oferujemy :

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • pracę w miłej atmosferze

  • system pracy dwuzmianowej

Zadania :

  • współpraca przy koordynowaniu pracy sklepu tak, aby funkcjonował na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami

  • organizacja pracy i zarządzanie podległym personelem

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu i realizację celów biznesowych

Wymagania :

Od kandydatów oczekujemy :

doświadczenia pracy w sklepie spożywczym

umiejętności zarządzania personelem

umiejętności pracy w zespole

pozytywnego nastawienia

uczciwości i odpowiedzialności

Wysyłając odpowiedź na to ogłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delikatesy KULFON s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

ID: 723002463
User avatar

Dział Kadr Delikatesów Kulfon

Member Since czerwiec 2021
Ostatnio online wczoraj o 08:30

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?