Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Zachodniopomorskie
  5. Logistyka i zakupy - Szczecin
  6. Logistyka i zakupy - Słoneczne
Dodane 18 stycznia 2022

Kierownik Zakupów Operacyjnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent ozdób. Nasza sprzedaż rośnie rok do roku o ok. 30%.

Do rozbudowującego się działu Zakupów poszukujemy Kierownika Zakupów Operacyjnych.

Potrzebujemy osoby, która zoptymalizuje i weźmie odpowiedzialność za operacyjną część procesu zakupów. Chcemy uszczelnić proces, skrócić  lead time zamówień zakupu, poprawić dostępność, usprawnić współpracę w ramach serwisu wewnętrznego na linii zakupy, logistyka, kontrola jakości, FPT (Final Product Team).

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad skutecznością i efektywnością planowania procesu zakupów
  • operacyjna odpowiedzialność za zakup nowości produktowych
  • odpowiedzialność za poprawność i aktualność cen zakupu w systemie
  • odpowiedzialność za kalkulację i konfigurację cen zakupu pod zamówienia specjalne
  • nadzór nad procesem płatności do dostawców
  • weryfikacja terminowości i jakości realizowanych zamówień. Odpowiedzialność za kluczowe KPI takie jak OTIF, % dostaw wadliwych, itp.
  • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów związanych z realizacją zamówień zakupu
  • odpowiedzialność za regularne ocenianie poziomu współpracy z dostawcami
  • wyznaczanie celów, ocena okresowa podległych pracowników

Nasze wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale zakupów
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu oraz optymalizacji procesów zakupowych,
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
  • umiejętności długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat
  • Udział w interesujących projektach, możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży
  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu
  • Benefity (Pakiet Multisport, Prywatna opieka medyczna, Zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy, Spotkania integracyjne)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 714717736