1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer / ekspedient
  4. Kasjer / ekspedient - Łódzkie
  5. Kasjer / ekspedient - Łódź
  6. Kasjer / ekspedient - Śródmieście
Dodane November 26, 2020

Kierownik Stoiska Mięso-Wędliny Łódź ul. Legionów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy, dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

Grupa Eurocash, właściciel supermarketów Delikatesy Centrum, poszukuje kandydatów do pracy.

KLUCZOWE ZADANIA:
  • obsługa klienta na stoisku mięso-wędliny oraz aktywna sprzedaż produktów
  • dbanie o odpowiednią, zgodną ze standardami sieci ekspozycję produktów oraz czystość i estetykę stoiska
  • sprawdzanie aktualności cen i oznaczeń towarów, kontrola dat przydatności do spożycia
  • kontrola stanów magazynowych na stoisku mięso-wędliny
  • zamawianie towaru z grup asortymentowych mięso-wędliny
  • koordynacja pracy współpracowników
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • doświadczenia w pracy przy ladzie mięsno-wędliniarskiej
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • otwartości na ludzi, umiejętności współpracy z pozostałymi pracownikami
  • optymizmu i pozytywnego nastawienia
W ZAMIAN OFERUJEMY:
  • szkolenia niezbędne do pełnienia powierzonej funkcji
  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem motywacyjnym
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport, bogatej oferty w ramach świadczeń socjalnych dla dzieci i pracowników
ID: 641658707Zgłoś