Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Siedlęcin
Dodane 26 stycznia 2023

Kierownik stacji paliw Siedlęcin- GRUPA PIEPRZYK

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Siedlęcin, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Witam serdecznie!

Zatrudnię do pracy na stanowisko: Kierownik Stacji Paliw w miejscowości: Siedlęcin.

Szukam osób uczciwych i odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem do wykonywanych zadań, z łatwością nawiązywania kontaktów.

Oferuję: stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, miłą atmosferę.

Zakres obowiązków:

-zarządzanie stacją paliw

-realizacja planów sprzedaży paliw, towarów i usług

-zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

-rekrutacja, zatrudnianie i dbanie o rozwój pracowników stacji paliw.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv przez OLX.

ID: 809065339
User avatar

Pieprzyk

Member Since marzec 2015
Ostatnio online dziś o 06:05
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?