1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bochnia
Dodane January 17, 2021

Kierownik Sklepu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bochnia, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

Firma Plastbud z siedzibą w Bochni zajmuję się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Oprócz produkcji okien i drzwi zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia

Twoje zadania:

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • prowadzenie i zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  • zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu,
  • dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie procedur firmy,
  • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • realizacja planowanego poziomu sprzedaży.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników

Twój profil:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym – WARUNEK KONIECZNY
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Zainteresowane osoby prosimy o CV

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 2018 poz.1000)

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Plastbud Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Bochni przy ul. Poniatowskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

ID: 651167335Zgłoś

Agnieszka Kokoszka

Ostatnio online dziś o 5:33 AM