1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer / ekspedient
  4. Kasjer / ekspedient - Dolnośląskie
  5. Kasjer / ekspedient - Lubań

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 24, 2021

Kierownik Salonu

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lubań, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Twoje Zadania

 kompleksowe zarządzanie podległym salonem

codzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu

wspieranie i rozwijanie współpracowników

motywowanie i zachęcanie do efektywnej pracy

dbanie o zatowarowanie, ekspozycję i porządek w salonie

kontrola obowiązujących standardów i procedur

 realizowanie zadań operacyjnych

Twoje Kompetencje

doświadczenie na stanowisku kierownika salonu (warunek konieczny)

duża samodzielności w działaniu,

wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania

zdolności organizacyjne, konsekwencja w działaniu

wysoki poziom komunikatywności

znajomość obsługi komputera

zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania

kreatywność

NIE wymagamy znajomości j. angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wypłata zawsze na czas
  • kompleksowe wdrożenie
  • ścieżka kariery
  • pracę w młodym zespole

Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami prawa oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID: 655849884Zgłoś