Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Ogrody
Dodane Dzisiaj o 00:36

Kierownik Restauracji Pracowniczej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Kadra kierownicza

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Rekrutacja online

Opis

Dla naszego klienta dużej organizacji, lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Restauracji Pracowniczej.

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie stołówką pracowniczą,

  • odpowiedzialność realizacją powierzonego budżetu

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem restauracji,

  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientem,

  • zarządzaniem zespołem powyżej 15 osób – rekrutacja, motywowanie, monitorowanie realizacji powierzonych zadań,

  • raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu restauracją lub stołówką pracowniczą,

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętności negocjacyjne i kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętności skutecznego zarządzania kosztami i orientacja na realizację wyników finansowych,

  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość oprogramowania MS Office w tym Excel.

Oferta obejmuje:

  • szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w dużej organizacji,

  • stabilność zatrudnienia,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • bezpłatne posiłki,

  • niezależność i swobodę w realizowaniu zadań.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 809918451