Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Biała Podlaska
Dodane 08 września 2022

Kierownik Produkcji - Zakład Mięsny KAROL

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Biała Podlaska, Lubelskie

  • Kadra kierownicza

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

OPIS

Zakład Mięsny KAROL, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy - Strzakły, 21-560 Międzyrzec Podlaski

KIEROWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, rozliczanie produkcji, motywowanie zespołu;
  • Organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności;
  • Motywowanie i ocenianie podległego zespołu;
  • Zwiększanie poziomu efektywności,
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie;
  • Dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy;
  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenia w sektorze produkcji żywności (mile widziane zakłady mięsne );
  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi min. 5 osób;
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych;
  • Możliwość korzystania z firmowej stołówki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

ID: 762259892

Firma KAROL

Member Since styczeń 2013
Ostatnio online wczoraj o 19:38

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?