Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Bemowo
Dodane 30 września 2021

Kierownik nadzorujący/Radiowa/Awima

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Kadra kierownicza

Opis

Firma AWIMA poszukuje: Kierownika nadzoru nad realizacją umowy i podległymi pracownikami (usługi porządkowe - sprzątanie)

Miejsce pracy: Warszawa Bemowo

Proponujemy Ci:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • pełny etat 8 godz. pracy dziennie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, możliwość rozwoju i miłą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy, (telefon, samochód)
  • połączenie autonomii i współpracy,
  • miejsce zatrudnienia w dzielnicy Wawer i działanie na terenie Warszawy i okolic.

Twoje zadania:

  • poprzez pracę w terenie kompleksowe zarządzanie usługą utrzymania czystości i nadzór nad prawidłową realizacją umowy,
  • zarządzanie, rekrutacja i szkolenia personelu,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami kontrahentów,
  • nadzór nad stanami magazynowymi, budżetami i dokumentacją,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • wdrażanie nowych kontraktów,

Oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • doświadczenia w zarządzaniu personelem i predyspozycji do roli przywódcy,
  • energii i optymizmu,
  • uczciwości,
  • skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjności i gotowości do intensywnych działań,
  • prawa jazdy kat. B,
  • perspektywy długoletniej współpracy,
  • min. roczne doświadczenie jako nadzór w branży usług porządkowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv lub kontakt telefoniczny 501 389 927

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

ID: 696180426

Awima

Na OLX od lipiec 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?