Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Pomorskie
  5. Logistyka i zakupy - Pruszcz Gdański
Dodane 29 listopada 2021

Kierownik Magazynu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Pruszcz Gdański, Pomorskie

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

CITRONEX I Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce importerów bananów pod marką Yellow, które codziennie dostarczamy do największych sieci sklepów w Polsce i Europie. Nasze nowoczesne dojrzewalnie zlokalizowane są w Zgorzelcu, Pruszczu Gdańskim, rumuńskim Timisoarze i Bukareszcie oraz wkrótce także w węgierskim Budapeszcie. Rocznie importujemy około 18 milionów kartonów bananów.

Od 2011 roku dynamicznie rozwijamy produkcję oraz sprzedaż pomidorów. Obecnie jesteśmy numerem jeden w Polsce. Nasze nowoczesne szklarnie znajdują się w Siechnicach (PPO Siechnice) koło Wrocławia oraz w Bogatyni (Polskie Pomidory S.A.), wkrótce również w Ryczywole, koło Kozienic.

 Obecnie do Citronex I Sp. z o.o. szukamy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

 Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Dołączając do nas zyskujesz:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji,
  • pełne wdrożenie i wsparcie współpracowników oraz kadry kierowniczej,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, kartę Medicover Sport,
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi,
  • umiejętności organizowania pracy zespołu oraz egzekwowania zadań,
  • uprawnień na wózki widłowe UDT- mile widziane,
  • gotowości do pracy 2-zmianowej, także w weekendy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, zaangażowania w wykonanie powierzonych obowiązków,
  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

Twoje główne zadania:

  • zarządzanie oraz organizowanie pracy podległego zespołu,
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP,
  • dbałość o sprzęt znajdujący się na magazynie,
  • kontakt z firmami serwisującymi sprzęt magazynowy,
  • raportowanie do przełożonych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 717175346