Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Rzeszów
Dodane 28 listopada 2022

Lider lady mięsnej - Rzeszów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Kadra kierownicza

Opis

Jesteśmy renomowaną siecią sklepów spożywczych 'Nasz Sklep', która istnieje na rynku od 2000 roku.

W związku z rozwojem naszej sieci i powiększeniem struktur, poszukujemy pracownika, który obejmie stanowisko:

Lidera lady mięsnej

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki na stanowisku:

- ułożenie lady mięsno-wędliniarskiej,

- sporządzanie zamówień,

- przyjęcie dostaw artykułów świeżych,

- obsługa klienta.

Nasze oczekiwania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- doświadczenie na dziale mięsnym,

- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,

- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

- stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,

- rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,

- ubezpieczenie grupowe, kartę Sportową,

- szkolenia z zakresu stoiska mięsno-wędliniarskiego, obsługi klienta, kasy fiskalnej,

- wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 88*******90

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 781722928