1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wałcz
Dodane November 19, 2020

Kierownik główny zakładu produkcyjnego - drukarnia

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wałcz, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem Firma MGN w Wałczu poszukuje kandydatów na

stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz

Region: zachodniopomorskie.

Opis stanowiska:

- planowanie i nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w drukarni,

- konsekwentne dążenie do wytyczonych przez zarząd celów produkcyjnych

- odpowiedzialność za terminową realizację zamówień,

- efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników,

- optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości, kontroli kosztów, ergonomii pracy,

- nadzór pośredni nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem parku maszynowego,

- nadzór nad organizacją procesów zaopatrzenia w surowce i półprodukty,

- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami,

- tworzenie i wdrażanie procedur produkcyjnych,

– analizy poprodukcyjne

– koordynacja działań podległych działów

- współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalnych realizacji procesu produkcji

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu minimum 20 -30 osobowym zespołem produkcyjnym,

- znajomość zasad 5S, Kaizen (mile widziana),

-rozwiązywanie problemów metodą A3,

- zdolność analitycznego myślenia,

- umiejętność efektywnego planowania,

- umiejętność tworzenia krótko i długotrwałych planów rozwojowych i ich terminowej

realizacji,

- umiejętność podejmowania decyzji,

- dobra organizacja pracy własnej,

- radzenie sobie ze stresem i presją czasu,

- samodzielność, komunikatywność,

- bardzo dobra znajomość obsługi PC, pakietu MS Office,

- posiadanie dużej wiedzy produkcyjnej (mile widziana poligraficzna).

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy,

- po 3 miesiącach wdrożenia gwarantujemy dodatki socjalne (basen, siłownia, dodatki do dojazdu do pracy).

- po rocznym wdrożeniu proponujemy samochód służbowy i inne narzędzia.

ID: 641632447Zgłoś

MGN Sp. z o.o. Elwira

Ostatnio online wczoraj o 2:30 PM

xxx xxx xxx