2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Centrum
Roka
Dodane 19 kwietnia 2024

FIRMA ROKA- Kierownik ds. usług utrzymania czystości

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Grupa firm Roka- Niewiadomski zatrudni osobę na stanowisko: kierownik ds. usług utrzymania czystości, teren Szczecina i okolic.

Obowiązki:

  • utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami,

  • nadzór nad pracownikami, jakością usług oraz dbałość o rentowność kontraktów.

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat.B (z doświadczeniem),

  • kreatywność i samodzielność działania,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

  • dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • samochód służbowy, telefon i laptop

  • transparentny system wynagrodzenia + motywacyjny

  • szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 754705033