2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Zabrze
Dodane 29 lutego 2024

Kierownik Budowy, Kierownik montażu.

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma inżynieryjna BURDA spółka Z.o.o. realizująca inwestycje w generalnym wykonawstwie oraz posiadająca własny zakład wytwórni prefabrykatów betonowych zatrudni kierownika budowy/ oraz kierownika robót z zakresu montażu prefabrykatów żelbetowych - wymagane uprawnienia budowlane.

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Koordynacja zadań z działem przygotowania produkcji w siedzibie firmy
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • odbiór jakościowy i ilościowy realizowanych prac
  • prowadzenie korespondencji w zakresie realizowanych projektów
  • rozliczanie powykonawcze umów

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie w realizacji kontraktów
  • mile widziane doświadczenie przy montażach prefabrykatów betonowych
  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office, Word
  • współpracy z biurem projektów, inspektorem nadzoru
  • zdolności analitycznego myślenia
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • samochód oraz niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowy pakiet medyczny
  • miłą i sympatyczną atmosferę pracy
  • Dysponujemy własnymi brygadami budowlanymi.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 693879916