1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane April 07, 2021

Kierowca wózka widłowego z UDT - 26,14zł/h

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dołącz do nas - pracuj przy produkcji najnowocześniejszego sprzętu AGD.

Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową(opłacone wszystkie składki)
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne warunki finansowe 26,14 zł/h
  • premie kwartalne nawet do 1000 zł brutto
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

  • operowanie wózkiem widłowym spalinowym lub/i elektrycznym
  • praca z użyciem skanera i komputera
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe potwierdzonych certyfikatem UDT

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub o kontakt pod numerem: 605 131 554   lub wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 668599668Zgłoś