Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Białołęka
Dodane 26 czerwca 2022

Kierowca – Warszawa / Białołęka

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Zadaniami na tym stanowisku są:

  • obsługa samochodów specjalnych: pługosyparka, zamiatarka, polewaczka
  • codzienne rozliczenie zrealizowanej trasy
  • prawidłowa realizacja powierzonych zadań
  • prawidłowa eksploatacja powierzonego samochodu, dbanie o powierzone
  • mienie
  • dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi
  • rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy

Oczekiwane kwalifikacje zawodowe i predyspozycje:

  • prawo jazdy C ( czynne, kod 95 )
  • w okresie od 15.10 do 14.04 każdego roku gotowość na dyżur pod telefonem z dojazdem do bazy 1 h od zgłoszenia zapotrzebowania przez pracodawcę
  • znajomość topografii miasta
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność

Oferta firmy:

·      umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • nową flotę pojazdów EURO 6
  • praca zmianowa z zachowaniem ośmiogodzinnego dnia pracy

·      przyjazna atmosfera i pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

·      niezbędne narzędzia pracy

·      możliwość rozwoju zawodowego

W odpowiedzi prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez WPO ALBA S.A. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"oraz „Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub/i mailowy dla potrzeb procesu rekrutacji”

Podanie danych spoza zakresu wymienionego w art. 221 ustawy dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity Dz.U. z 1998 r., Nr.21. poz. 94, z późn. zm.) jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na złożoną ofertę pracy i przechowywane nie dłużej niż do zakończenia procesu rekrutacji. Każdy ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

ID: 755804368
User avatar

Elia Wołoszczak, Marta Bodzęta

Member Since maj 2020
Ostatnio online dziś o 05:57

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?