2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca TAXI (Uber + BOLT) do 70% utargu dla kierowcy

Wynagrodzenie

2 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma LCS jest licencjonowanym partnerem Uber i Bolt w Trójmieście. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca taksówki UBER/BOLT.

Posiadamy licencje TAXI na Gdańsk, Gdynię i Sopot oraz odpisy na każdy samochód.

OFERUJEMY:

  • wysokie zarobki

  • nawet do 70% obrotu dla kierowcy; w zależności od realizacji planów tygodniowych

  • umowę zlecenie

  • nowe samochody (Skoda Fabia Hatchback lub Combi 1.0 MPI z LPG), samochody odebrane z salonu w 2021 i 2022 roku

  • serwisowanie samochodu co 15 tysięcy km; opony zimowe i letnie

  • samochody w pełni dostosowane do pracy (oznaczenia, kogut TAXI, wypis z licencji)

  • samochód na WYŁĄCZNOŚĆ, również do celów prywatnych

  • karty paliwowe do tankowania na stacjach: ORLEN, LOTOS, SHELL, BP, MOYA

  • premie na paliwo przy realizacji planów tygodniowych

  • zniżkę na badania lekarskie i psychotesty we współpracującej z nami poradni

  • rozliczenia w cyklu tygodniowym

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • miłą atmosferę

OBOWIĄZKI:

  • realizacja kursów z klientami UBER/BOLT

  • obsługa aplikacji

  • realizacja wyznaczonych planów tygodniowych

  • dbanie o czystość samochodu

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B (minimum 2 lata)

  • ważny dowód osobisty lub karta stałego pobytu + polski PESEL

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • aktualne badania lekarskie + psychotesty

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • sumienność w realizacji planów tygodniowych

  • mile widziani STUDENCI

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą minimum 5 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu:

telefon +48*******83

Dawid Kuligowski

LCS

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 858334635