Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Chojnice
Dodane 08 lipca 2024

Kierowca międzynarodowy samochodu dostawczego kat.B

Lokalizacja

Chojnice

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i poszerzaniem floty zatrudnimy kierowcę kat. B w transporcie międzynarodowym.

Oferujemy:

·         umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, na życzenie pracownika

·         atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo - adekwatne do zaangażowania i posiadanego doświadczenia:

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na krajowym i międzynarodowym rynku transportowym

·         elastyczny grafik ustalany indywidualnie przed każdym wyjazdem (min. 2/1)

·         współpracę z doświadczonymi spedytorami

·           pracę na zadbanej, niezawodnej i bogato wyposażonej flocie - Renault Master z rocznika 2023

·         stałe podnoszenie umiejętności poprzez oferowane szkolenia (m.in. z zakresu: czasu pracy kierowcy, obsługi pojazdu, techniki jazdy - bezpieczeństwo, EcoDriving)

Nasze wymagania:

·         prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków:

·         Prowadzenie pojazdów dostawczych (bus - plandeka, 10 paletowy) na terenie UE oraz Szwajcarii,

·         wypełnianie dokumentacji przewozowej,

·         zabezpieczenie ładunków,

·         dbanie o powierzone mienie

Baza: Kamień Krajeński (kujawsko-pomorskie), możliwość pozostawienia swojego auta na czas wyjazdu

 Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji lub do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 903755109

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?