2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Grunwald
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy kat. B Atrakcyjne Wynagrodzenie 350/380

Wynagrodzenie

8 740 - 11 780 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma Transportowa DAT logistics Sp. z. o.o. z siedzibą w Drezdenku poszukuje kierowcy kat. B na trasy międzynarodowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony

  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku

  • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR

  • Dbałość o stan pojazdu, zgłaszanie ewentualnych usterek

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Uczciwość

  • Punktualność

  • Komunikatywność

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w transporcie międzynarodowym

  • Aktualne badania

  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii. ( ważny paszport)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • System pracy 3/1 (23 dni w trasie) z możliwością wydłużenia

  • Sprawiedliwy system premiowania

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie:

-> umowa o pracę - na start dniówka 350zł, po 6 miesiącach 380zł

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 904943831