2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Sieradz
Dodane 06 kwietnia 2024

Kierowca Miedzynarodowy Kat B 330zł premie 200-400 zł miesiecznie

Wynagrodzenie

8 900 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

OPIS STANOWISKA:

Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia pracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym. Praca odbywa się na samochodach dostawczych z zabudową sypialnianą na Gorze o ładowności 12 ep lub 9 ep z winda (Posiadamy Tylko Samochody jednej Marki Renault Master) w systemie 4 tygodnie w trasie do 10 dni  wolnego.

WYMAGANIA:

   •    prawo jazdy kat. B,

   •    dobra orientacja w terenie,

   •    wysoka kultura osobista,

   •    dobre umiejętności organizacyjne,

   •    posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

OFERUJEMY:

   •    bardzo korzystne warunki finansowe 330za dzień

   •    wstępne szkolenie (założenie i prowadzenie własnej firmy, zasady sukcesu w branży),

   •    długoterminową umowę z rzetelną firmą spedycyjną,

   •    stałe wsparcie specjalistów z branży,

   •    możliwość dalszego rozwoju firmy.

Samochody sa nowe Rocznik 2021 Absolutnie wyposazone we wszytkie rzeczy potrzebne dla kierowcy

Lodowka,zaslonki,Tablet,telefon Sluzbowy(smartfon) Kuchanka Gazowa z nabojami.

Oferta skierowana do Ludzi ktorzy sa odpowiedzialni sumienni.

Prosze o Kontakt tylko i wylacznie osoby ktore posiadaja doswiadczenie w Interesie Transportowy.

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 703956280