Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Jelenia Góra
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 21 września 2022

Kierowca C+E, system 2/1, Niemcy, Belgia, Austria, Holandia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jelenia Góra, Dolnośląskie

  • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Zasięg transportu: Tylko międzynarodowy

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Rekrutacja online

Opis

Zaparkuj z nami na stałe! Raben Transport szuka Kierowców kat C+E.

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych i europejskich trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

Miejsce pracy: Gniewomierz pod Legnicą

System pracy: 2 tygodnie w trasie, 1 tydzień wolny

lub 3 tygdonie w terasie, 1 tydzień wolnego

Doświadczenie nie jest wymagane! Kierowców z doświadczeniem również przyjmujemy.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportu międzynarodowego (Niemcy, Belgia, Holandia, Austria)
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Posiadanie prawo jazdy kat. CE z kodem 95 + Kartę Kierowcy
  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • Mile widziany ukończony kurs podstawowych ADR

To oferujemy:

  • Pracę w systemie 2/1
  • Pracę w pojedynczej obsadzie
  • Terminowe WYNAGRODZENIE rozliczane z ustawą dotyczącą pakietu mobilności,
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom., nawigacja i poradniki
  • Miłą atmosferę
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

Zapraszam do aplikowania przez formularz lub kontakt telefoniczny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 714757040