Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Wielkopolskie
  6. Kierowca - Konin
Dodane 18 października 2021

Kierowca międzynarodowy C + E

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Konin, Wielkopolskie

  • Wymagane uprawnienia: Uprawnienia ADR, Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Zasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

Opis

Opis stanowiska:

  •      Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy Zachodniej i UK
  •      Dbałość o powierzony ładunek i sprzęt
  •      Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
  •     System pracy 3/1, 4/2 oraz inne

Oferujemy:

  •       Wynagrodzenie 1750 euro (ok. 8000 zł netto) do 2500 euro (ok. 11 200 netto) wliczając diety
  •        Umowa na czas nieokreślony - wiążemy się z naszymi kierowcami na dłużej
  •        Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem)
  •        Dbamy o zadowolenie naszych kierowców - osobisty opiekun z Driver Care pomaga w każdej trudnej sytuacji
  •        Pracujemy zgodnie z normami czasu pracy i płacimy zawsze na czas
  •        Będziesz prowadził zadbany i nowoczesny tabor (śr. wiek samochodu 1.5 roku) gdzie 2/3 floty to kabiny XL
  •       Od początku oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  •      Nie martwisz się o gotówkę - pobór opłat odbywa się elektronicznie
  •       Pauzy odbywasz na strzeżonych parkingach lub w jednej z naszych baz
  •     Dyspozytor dba, aby twoja trasa przebiegała optymalnie i pomaga w kontaktach z klientem
  •      W razie awarii, wymieniamy auto lub zlecamy odpowiednie naprawy, Ty po prostu kieruj :)
  •     Dla najbardziej doświadczonych kierowców oferujemy programy rozwoju np. Best Driver

Wymagania:

  •         Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 1 rok
  •        Aktualne prawo jazdy kat. C + E
  •         Kurs na przewóz rzeczy KOD 95
  •         Podstawowy kurs ADR
  •       Zaświadczenie o niekaralności
ID: 691011474
User avatar

Karolina

Na OLX od listopad 2016

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?