Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Podkarpackie
  6. Kierowca - Tarnobrzeg
Dodane 18 października 2021

Kierowca międzynarodowy C + E

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tarnobrzeg, Podkarpackie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Wymagane uprawnienia: Uprawnienia ADR, Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Zasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy Zachodniej i UK
  • Dbałość o powierzony ładunek i sprzęt
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
  • System pracy 3/1, 4/2 oraz inne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 1750 euro (ok. 8000 zł netto) do 2500 euro (ok. 11 200 netto) wliczając diety
  • Umowa na czas nieokreślony - wiążemy się z naszymi kierowcami na dłużej
  • Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem)
  • Dbamy o zadowolenie naszych kierowców - osobisty opiekun z Driver Care pomaga w każdej trudnej sytuacji
  • Pracujemy zgodnie z normami czasu pracy i płacimy zawsze na czas
  • Będziesz prowadził zadbany i nowoczesny tabor (śr. wiek samochodu 1.5 roku) gdzie 2/3 floty to kabiny XL
  • Od początku oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Nie martwisz się o gotówkę - pobór opłat odbywa się elektronicznie
  • Pauzy odbywasz na strzeżonych parkingach lub w jednej z naszych baz
  • Dyspozytor dba, aby twoja trasa przebiegała optymalnie i pomaga w kontaktach z klientem
  • W razie awarii, wymieniamy auto lub zlecamy odpowiednie naprawy, Ty po prostu kieruj :)
  • Dla najbardziej doświadczonych kierowców oferujemy programy rozwoju np. Best Driver

Wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 1 rok
  • Aktualne prawo jazdy kat. C + E
  • Kurs na przewóz rzeczy KOD 95
  • Podstawowy kurs ADR
  • Zaświadczenie o niekaralności
ID: 670980579
User avatar

Karolina

Na OLX od listopad 2016

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?