Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Tarnobrzeg
Dodane 30 czerwca 2022

Kierowca międzynarodowy C + E

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tarnobrzeg, Podkarpackie

  • Zasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Wymagane uprawnienia: Uprawnienia ADR, Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Opis

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy zachodniej + Anglia
  • Dbałość o powierzony ładunek i sprzęt
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
  • System pracy 3/1, 4/1, 4/2 oraz inne.

Oferujemy:

  • Dla kierowcy z doświadczeniem minimum rok - wynagrodzenie w wysokości 79 euro na dobę + bonus .
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w firmie do 89 euro na dobę + bonus.
  • Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem).
  • Od początku zatrudnienia umowa na czas nieokreślony
  • Wsparcie opiekuna – Driver Care pomagającego w trudnych sytuacjach
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Nowoczesny i zadbany tabor (2/3 floty to kabiny XL)
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Samochody wyposażone w nowoczesny pobór opłat (nie martwisz się o gotówkę)
  • Pauzy na strzeżonych parkingach
  • Stały kontakt z dyspozytorem (Transics Astrata telefon służbowy)
  • Serwis w razie awarii

Wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 1 rok.
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy KOD 95
  • Podstawowy kurs ADR

Zatrudniamy również kierowców bez doświadczenia.

ID: 670980579
User avatar

Marta

Member Since listopad 2016
Ostatnio online wczoraj o 13:36

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?