Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Skrzypiec
Dodane 16 września 2022

Kierowca międzynarodowy C + E,

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Skrzypiec, Opolskie

  • Zasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Dynamicznie rozwijająca się Firma Kasprzycki Transport i Spedycja posiadająca Nowoczesna Flotę poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Kierowca Kat. C + E na terenie Polski i Uni Europejskiej :) ;) Mile widziani także kierowcy z Ukrainy :) ;) Atrakcyjne Wynagrodzenie :) ;)

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,

zabezpieczenie towaru

dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

dbałość o sprzęt

Poszukujemy Osób:

posiadających prawo jazdy kat. C+E

posiadających aktualne uprawnienia

komunikatywnych

potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,

Mile widziane:

doświadczenie

Pracując z nami otrzymasz:

atrakcyjne i na czas wynagrodzenie

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy

pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe)

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Prosimy o kontakt telefoniczny w razie pytań i zapraszamy do współpracy

Tel: +48**********25

Компанія Kasprzycki Transport i Spedycja, що динамічно розвивається, із Сучасним флотом шукає людину для роботи на посаді:

Водій Кіт. C + E у Польщі та Європейському Союзі :);) Також вітаються водії з України :);) Хороша зарплата :);)

Ваші завдання включатимуть серед іншого:

транспортування та доставка товару замовнику,

закріплення товару

турбота про належний обіг документів

турбота про обладнання

Ми шукаємо людей:

що має водійські права C + E

з дійсними дозволами

комунікативний

які можуть дуже добре організувати свою роботу,

Ласкаво просимо:

досвід

Працюючи з нами, ви отримаєте:

 хороша і своєчасна зарплата

стабільне працевлаштування за трудовим договором у компанії з усталеним становищем на ринку

можливість розвитку професійної кваліфікації шляхом навчання та курсів

пакет соціальних виплат (включаючи відпускні та святкові виплати)

Вид роботи: штатний, постійний

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону, якщо у вас є питання, і ми запрошуємо вас до співпраці

Тел .: +48*******29 , +48*******25

ID: 678965406

Jarek

Member Since wrzesień 2015
Ostatnio online w dniu 16 września 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?