2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bielany Wrocławskie
Dodane 22 maja 2024

Kierowca międzynarodowy C+E/ Dzienne powroty / Stałe trasy

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma ACL Poland w ciągu 11 lat nieustannego rozwoju obsługuje klientów w zakresie spedycji krajowej, międzynarodowej a także międzykontynentalnej. Inwestujemy w swoją markę dbając szczególnie o swoich klientów, jak i pracowników.

Zakres obowiązków:

·       Dostawa i odbiór ładunków od/do Klienta – Polska / Czechy / Słowacja

.      W przypadku niedyspozycji innych kierowców, zastępowanie ich w systemie zmianowym (na dwie zmiany dzień/noc)

Wymagania:

·       Prawo jazdy kat. C + E

·       Doświadczenie min 2 -letnie w prowadzeniu pojazdów typu ciągnik siodłowy wraz z naczepą 24T

·       Dyspozycyjność (praca w delegacji!) i zdyscyplinowanie

·       Brak nałogów, odpowiedzialność, pracowitość

·       Znajomość przepisów czasu pracy i jazdy kierowcy zawodowego

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

·       Atrakcyjne wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę

·       Samochód ciężarowy renomowanej marki

·       Wyposażenie w narzędzia niezbędne do pracy

·      Umowę o pracę

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 920032694