Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Mazowieckie
  6. Kierowca - Płock
Dodane 21 października 2021

Kierowca/ Kurier GLS w Płocku- Gwarantujemy SZKOLENIE!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Płock, Mazowieckie

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. B

  • Zasięg transportu: Tylko krajowy

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Rekrutacja online

Opis

IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Płocku.

OBOWIĄZKI

  • doręczanie oraz odbieranie przesyłek,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie),
  • umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich,
  • dyspozycyjność oraz sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie 2750-3250zł na rękę miesięcznie
  • system szkoleń w zależności od posiadanego stanowiska,
  • możliwość pracy w zespole międzynarodowym pod okiem doświadczonych kurierów,
  • gwarantujemy ubiór służbowy,
  • gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter).

APLIKUJ, skontaktujemy się z Tobą!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 700347788