Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wałbrzych
Dodane Dzisiaj o 10:04

Kierowca/ Kurier GLS Niemcy- Z zakwaterowaniem! Od zaraz!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Wałbrzych, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Rekrutacja online

  • Kraj: Niemcy

Opis

IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Dla Naszego Klienta z międzynarodowej firmy logistycznej GLS poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. B/Kurier w Niemczech

Miejsce pracy: okolice Lipska

Obowiązki:

  • doręczanie oraz odbiór paczek od Klienta
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przesyłek oraz dokumentów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
  • umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta, gminy i wsi
  • dokładność oraz spostrzegawczość
  • sprawność fizyczna
  • język niemiecki przynajmniej na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • gwarancja stałej oraz stabilnej pracy
  • wypłata wynagrodzenia na czas
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość przejścia na umowę niemiecką po 3 miesiącach
  • zapewniamy zakwaterowanie blisko miejsca zamieszkania
  • zazwyczaj pokoje jednoosobowe
  • służbowy samochód Volswagen Crafter (do 3,5 t)
  • możliwość rozwoju poprzez płatne szkolenia i przyuczenie do wykonywania zawodu kuriera
  • pomoc w załatwianiu formalności na terenie Niemiec (meldunek, wnioskowanie o zaświadczenie o niekaralności, pomoc przy wizytach lekarskich i innych)
  • opieka Polskiego Koordynatora 24/7 na miejscu
  • możliwość awansu na stanowisko brygadzisty, menadżera floty
  • pomoc przy ewentualnej relokacji rodziny do Niemiec
  • możliwość wynajmu auta

Nie czekaj! Aplikuj za pomocą formularza!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 698391821