Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Śląskie
  6. Kierowca - Skoczów
Dodane Dzisiaj o 12:30

Kierowca Kat. C- Magazynier- Skoczów i okolice

  • 5 548 - 6 200 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Skoczów, Śląskie

  • Zasięg transportu: Tylko krajowy

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C

  • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku firma poszukuje osób na stanowisko: kierowcy z KAT. C- magazyniera , magazyn - Skoczów

Region: Skoczów i okolice

Województwo: śląskie

Wymagania:

KANDYDAT MUSI POSIADAĆ OBOWIĄZKOWO KAT. C ORAZ ZAŚWIADCZENIE NA PRZEWÓZ RZECZY

UPRAWNIENIA NA KIEROWANIE WÓZKAMI WIDŁOWYMI MILE WIDZIANE

DOŚWIADCZENIE W KIEROWANIU SAMOCHODAMI CIĘŻAROWYMI CO NAJMNIEJ 1 ROK

Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia,

Uczciwość, systematyczność

Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie,

Odpowiedzialność, rzetelność, lojalność,

Obowiązki:

Nadzorowanie kontroli zgodności wychodzących towarów z zamówieniami i specyfikacjami;

Przestrzegania procedur magazynowania towarów;

Dbanie o odpowiednie magazynowanie produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami,

Dyspozycyjność,

Oferujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Bardzo dobre wynagrodzenie od 4000 netto

BEZPŁATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ,

Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

Możliwość refundacji przedłużania uprawnień - kursy okresowe na przewóz rzeczy

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy, rozpatrujemy wyłącznie oferty odpowiadające wymaganiom zawartym w ogłoszeniu i skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także na przekazywanie ich podmiotom współpracującym z administratorem, wyłącznie dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez te podmioty”.

ID: 712332522

Firma z branży sanitarno-grzewczej

Na OLX od listopad 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?