2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca Kat. B w transporcie międzynarodowym

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

* transport międzynarodowy pojazdami dostawczymi DMC do 3,5 tony

* załadunek / rozładunek ręczny

* doręczenie przesyłek do klientów indywidualnych

* rzetelne skanowanie i ewidencja paczek w urządzeniu służbowym

* rzetelne wykonywanie obowiązków

* dbałość o powierzone narzędzia pracy

NASZE WYMAGANIA

* prawo jazdy kat. B

* umiejętność pracy w terenie

* sumienność, uczciwość

* odpowiedzialność za powierzone obowiązki

* brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu

* gotowość do wyjazdów na tygodniowe delegacje zagraniczne (zapewnione zakwaterowanie po stronie pracodawcy)

OFERUJEMY

* stabilne zatrudnienie

* elastyczny system pracy dostosowany do pracownika

* zakwaterowanie podczas delegacji w pełni wyposażonym mieszkaniu

* atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 7.000 - 9.000 netto

* przede wszystkim Ty masz wpływ na to ile zarabiasz

* nowoczesna flota

* zatrudnienie na umowę o prace

* stałe trasy

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku. nieustannie

rozwijamy się , aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Naszych klientów,

POTRZEBUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE !!!

Szukamy osób przede wszystkim chętnych do pracy, dobrze zorganizowanych, energicznych oraz dyspozycyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w godzinach 8-16:

Wojtek 51*****88

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 747262099