1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Wielkopolskie
  6. Kierowca - Poznań
  7. Kierowca - Komandoria
Dodane 11 maja 2021

Kierowca kat. B - Doradca Mobilny - praca dla Studentów!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie?

Lubisz jeździć samochodem, a motoryzacja to Twoja pasja?

Interesują Cię elastyczne godziny pracy, dzięki którym będziesz mogła/mógł połączyć pracę ze studiami lub innymi zajęciami?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie?

Dołącz do naszego zespołu w Poznaniu już dziś!

Na pewno nas znasz.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mobilny Doradca – Kierowca Kat.B

Oferujemy:

- Stabilną pracę w największej wypożyczalni samochodów w Polsce

- Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych

- Szkolenie wprowadzające organizowane przez Express

- Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojej dostępności – sam decydujesz o swoim grafiku

- Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności) + premie dla najlepszych pracowników

- Umowę zlecenie lub B2B – w przypadku B2B zapewniamy pomoc w zakładaniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

Opis stanowiska:

- Przygotowanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów)

- Dostarczanie/odbiór samochodów do/od Klientów na terenie Poznania oraz okolic

- Transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta

- Transport samochodów między oddziałami na terenie Polski oraz wyjazdy zagraniczne (dodatkowa opcja dla zainteresowanych pracowników)

- Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B

- Dyspozycyjność na poziomie minimum 30-35 godzin tygodniowo plus jesteś gotowy do odbywania pojedynczych dyżurów nocnych w trakcie miesiąca

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

- Status studenta bądź też ucznia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Doradcy Mobilnego proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl oraz www.holding1.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Express Car Rental

Na OLX od styczeń 2017
ID: 674356845Zgłoś