Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  6. Kierowca - Olsztyn
Dodane 28 grudnia 2021

Kierowca kat. B

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Zasięg transportu: Tylko krajowy

  • Wymagane uprawnienia: Uprawnienia ADR

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. B

Opis

Olsztyński Zakład Komunalny sp. z o.o. to firma wyspecjalizowana w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowca kat. B.

Opis stanowiska:

  • realizacja odbioru odpadów wg harmonogramu,
  • dostarczanie odpadów do wskazanej instalacji,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z odbiorem odpadów,
  • załadunek i rozładunek odpadów medycznych.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C
  • posiadanie uprawnień ADR,
  • ukończone 21 lat z uwagi na wymagania ADR

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
ID: 719161896

OZK

Na OLX od listopad 2018
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?