1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Lubelskie
  6. Kierowca - Międzyrzec Podlaski
Dodane 13 września 2021

Kierowca kat. B

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Międzyrzec Podlaski, Lubelskie

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. B

  • Zasięg transportu: Tylko krajowy

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Opis

Zakład Mięsny KAROL, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie busa z przestrzeganiem przepisów drogowych i według zaplanowanej trasy,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość
  • załadunek i wyładunek towaru, zabezpieczenie załadunku,
  • wykonywanie bezpiecznych transportów
  • kontakt z przełożonym
  • odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów

Wymagania:

  •    dobra organizacja pracy,
  •    doświadczenie w transporcie krajowym,
  •    dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  •    punktualność, dyspozycyjność,
  •    doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w warunkach nocnych.
  •    prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  •    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •    możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •    darmowa stołówka,
  •    paczki świąteczne,
  •    imprezy firmowe,
  •    nagrody jubileuszowe dla pracowników o długim stażu,
  •    atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •    możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •    pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

ID: 697850818
User avatar

Zakład Mięsny Karol

Na OLX od styczeń 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?