Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Dostawca, kurier miejski
  5. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  6. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  7. Dostawca, kurier miejski - Targówek
Dodane 29 listopada 2021

Kierowca Dostawca kat.C, kat.B Praca wyłącznie w Warszawie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Możliwe środki transportu: Samochód

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Elastyczny czas pracy

Opis

KIEROWCA DOSTAWCA - kat. C; kat. B; Praca w Warszawie

Twoje korzyści:

- średnie zarobki netto: C: 3500 - 4700 zł/m-c (po okresie wdrożenia);

B: 3200 - 4000 zł/m-c (po okresie wdrożenia);

- realne zarobki przy dużym zaangażowaniu: C: 4700 – 6500zł/m-c netto;

B: 4000 - 4700 zł/m-c netto;

- wszystkie weekendy wolne;

- stałe trasy wyłącznie w Warszawie, bliskich okolicach;

- każdy wieczór i noc - w domu z rodziną;

- umowa o pracę na pełen etat;

- niezawodna, terminowa wypłata wynagrodzenia;

- zadbane i sprawne samochody.

Zadania:

- realizacja dostaw towarów w Warszawie i okolicach - do stałych Klientów;

- opieka nad powierzonym samochodem.

Wymagamy:

- kategoria C + kurs kwalifikacji;

- kategoria B + praktyka na samochodach dostawczych;

 Pomocne: doświadczenie w dystrybucji miejskiej ( np. kurierka, zaopatrzenie).

Dodatkowe info:

- praca: poniedz. - piątek, 5.30/6.00 - ok. 14.00/16.00;

- siedziba firmy: Warszawa Targówek;

- info o firmie: www.aquick.pl;

- facebook: Aquick-woda i kawa do biura i domu;

- instagram: aquickpl

Zapraszamy do obejrzenia filmu informującego o ofercie pracy zamieszczonego na You Tube: www.youtube.com/watch?v=lZLB_lOA0lc&t=33s

(przekopiuj powyższy link do okna wyszukiwarki Google).

Informacje: 22 510-65-62

Prosimy o przesłanie CV przez formularz zgłoszeniowy lub mail firmowy (kontakt na stronie www).

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID: 707742472
User avatar

Wojtek

Na OLX od grudzień 2015

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?