2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Dąbie
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca CE na kółka Szczecin Niemcy, Polska, jazda nocna

Wynagrodzenie

13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Jesteśmy firmą z 17-letnim doświadczeniem w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Szukam kierowcę na chłodnię do jazdy na relacji Szczecin-Niemcy oraz na trasy po Polsce najczęściej w kierunku Warszawy, na tak zwane kółka.

Start: Kniewska Szczecin Dąbie.

Przykładowe kierunki tras w kierunku Niemiec: Osnabruck, Bremen, Hamburg , Bielefeld, Hannover, Dortmund, Ihlow i inne.

W jednym tygodniu robi się zazwyczaj 2 trasy , a w drugim tygodniu 3 trasy.

Odpoczynki weekendowe odbywają się w domu oraz odpoczynki między kółkami także w Szczecinie.

Obowiązki

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych tras.

  • Obsługa paletowa

  • Dbałość o powierzony zestaw - ciągnik i naczepa

Wymagania

  • Ważnie prawo jazdy kategorii C+E,

  • Ważna karty kierowcy,

  • Doświadczenie w branży mile widziane

  • Samodzielność i uczciwość

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zestaw przypisany do kierowcy

  • Rozliczenia czasu pracy i jazdy kierowców naszej firmy dokonuje firma zewnętrzna na podstawie systemów GPS skonfigurowanych z tachografem.

  • Na początek pracy przeszkolenie przez innego kierowcę.

  • Odpoczynki weekendowe odbywają się w domu.

  • Stały kontakt z dyspozytorem

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 585645749