Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bytom
Dodane 20 czerwca 2022

Kierowca C + E w Holandii - transport miedzynarodowy - kontenery

  • 10 000 - 16 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bytom, Śląskie

  • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Zasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

Nieustannie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kierowców do transportu kontenerów. Mamy pracę w portach w Rotterdamie, ale także w Antwerpii i kilku innych portach w Niemczech.

Obowiązki:

Jako kierowca transportu kontenerów możesz wybrać, w jakim systemie chcesz pracować, na przykład pracować 3 tygodnie i wracać do domu na 1 tydzień. Jesteś w drodze przez cały tydzień i prowadzisz administrację, która się z tym wiąże.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. C + E

Code 95

Karta do tachografu cyfrowego

Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziany certfikat ADR

Co oferujemy:

       Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO lub na wlasnej działalności gospodarczej.

       Płatność tygodniowa (+/- 950 € netto tygodniowo).

        Stała praca przez cały rok.

        Komplet odzieży roboczej.

        Zapewniamy bardzo dobre warunki mieszkaniowe.

        Taxi z lotniska.

O nas:

Szukasz nowego wyzwania? W ITG jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy młodą i dynamiczną organizacją zrzeszającą firmy transportowe i kierowców zawodowych w Holandii. Naszym celem jest, aby właściwy kierowca znalazł  się we właściwym miejscu. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu! W ITG stawiamy Ciebie na pierwszym miejscu.

Po obszernej rekrutacji i sprawdzeniu referencji, ITG z przyjemnością przywita Cię w swoim zespole. Uważnie słuchamy Twoich życzeń, ponieważ dla nas najważniejsze jest, abyś byl zadowolony. Gdy tylko zaczniesz jeździć dla ITG, możesz liczyć na obszerna pomoc i długoterminowe planowanie Twojej kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Wejdź na stronę www.interimtransport.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!

ID: 707327131
User avatar

michal

Member Since wrzesień 2021
Ostatnio online w dniu 23 czerwca 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?